Witaj,
mam na imię MAREK

Prowadzę rodzinną firmę Markowe Meble. Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu mebli na wymiar. Tworzymy meble z charakterem - perfekcyjnie dopasowane do ludzi i miejsc!

Przeczytaj więcej
Kim są Markowe Meble?

Moja firma gwarantuje Ci:

Jestem kreatywny

Kreatywność

Rzadko używam zwrotu Nie da się. Możesz liczyć na moją kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych.

Jestem perfekcjonistą

Perfekcjonizm

Zależy mi na jakości wykonanych usług. Każdego klienta traktuję indywidualnie i poświęcam tyle czasu, ile trzeba, aby uzyskać najlepszy efekt.

Podchodze ambitnie do projektów

Ambitne podejście

Nieustannie rozwijam się, znajduję nowe rozwiązania, aby sprostać oczekiwaniom każdego: wymagającego i bardziej wymagającego klienta.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ

Marek i Adam

Działam w oparciu o pokoleniową wiedzę i sprawdzane latami metody, poszukując jednocześnie nowych rozwiązań, aby zaspokoić różne oczekiwania klientów.
Testuję rozwiązania techniczne pojawiające się na rynku oraz inwestuję w nowe technologie.
Współpracuję ze sprawdzonymi markami branży meblowej: KRONOSPAN, EGGER, SWISS KRONO, BLUM, GTV, HÄFELE. Na bieżąco śledzę trendy pojawiające się we wzornictwie.
Wciąż uczę się i rozwijam.

Doświadczenie zdobywałem szukając rozwiązań dla maksymalnej funkcjonalności mebli w istniejącej przestrzeni. Czasem w mikroskopijnych mieszkaniach, gdzie każdy centymetr był na wagę złota.
Czasem wyzwaniem było zaaranżowanie dużej przestrzeni przy ograniczonym budżecie. Nieustannie poszukiwałem też najodpowiedniejszych materiałów i rozwiązań, aby zadowolić gusta inwestorów coraz liczniej zgłaszających się do mnie.

Z każdą kolejną realizacją doskonaliłem sztukę maskowania niedoskonałości architektonicznych. Tata bacznie pilnował jakości. Nie mogłem pozwolić sobie na niedociągnięcia i fuszerki.
Dzięki temu wyrobiłem sobie nawyk staranności i dbałości o najmniejsze detale.

Dokładam wszelkich starań, aby maksymalnie sprawnie wywiązywać się z powierzonych zadań: moje umiejętności nie ograniczają się tylko do wykonywania prac stolarskich.
Posiadam uprawnienia w zakresie podłączeń elektrycznych, świetnie radzę sobie z montażem urządzeń AGD i oświetlenia, a także pracami hydraulicznymi.
Możesz liczyć na moją kreatywność w radzeniu sobie z niespodziewanymi kłopotami technicznymi.

Rzadko używam zwrotu "nie da się".
Na pewno nie usłyszysz ode mnie "wszyscy tak robią i jest dobrze". Dotąd takie podejście do pracy sprawdziło się w 100%.

Gwarantuję, że Ty też będziesz w 100% usatysfakcjonowany.

Zapraszam Cię do grona zadowolonych klientów